TRAVEL SET HTS03BG

$38,95

Се продава од: WelStore

Има залиха

Moжност за закачување
На преклоп
Материјал на плочките: керамички плочки
Должина на плочките: 72 mm
Едноставна механичка контрола
Регулација на брзината: 2
Број на температурни нивоа: 2
Заклучување
Куќиште: Пластично
Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба
Приклучна моќ: 1.200 W
Бучност: 71,5 dB(A)re1pW
Приклучна моќ(V): 220…240 V
Димензии (ШxВxД): 13,5 × 23 × 7,5 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 9,5 × 25,6 × 16,2 cm
Приклучна моќ: 1.200 W
Код: 731957
EAN Код: 3838782154058
Спореди
SKU: 13411 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×