PEDA R8 50

$1.277,80

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 49.6cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 2.1 kW/2.9ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/гуртни
Тежина : 92kg
Резервоар : 5 литри
Менувач : Автоматски-CVT
Гуми : 120/70-12, 120/70-12
Димензии : 1.825x680x1.145
Стартување : алансер/курбла
Боја : Бела/Црвена

Clear
Спореди
SKU: 13469 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×