PEDA PRO XT 250

2.556,84 

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 229cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 11 kW/15ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/гуртни
Тежина : 151kg
Резервоар : 15 литри
Менувач : 6 брзини
Гуми : 110/70-17, 140/70-17
Димензии : 2,100x710x1.100
Стартување : алансер
Боја : Сина/Црвена

Clear
Спореди
SKU: 13474 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×