PEDA PRO XT 125

$2.332,87

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 124cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 7.6 kW/10.3ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск
Тежина : 151kg
Резервоар : 15 литри
Менувач : 6 литри
Гуми : 110/70-17, 140/70-17
Димензии : 2.100x750x1.000
Стартување : алансер/курбла
Боја : Сина/Црвена

Clear
Спореди
SKU: 13479 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×