PEDA GP 50

$1.629,49

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 49.6cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 2.5 kW/3.4ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/гуртни
Тежина : 103kg
Резервоар : 5 литри
Менувач : Автоматски-CVT
Гуми : 100/80-14, 100/80-14
Димензии 1,935x725x1.130
Стартување : алансер/курбла
Боја : Сива/Бела/Црна

Clear
Спореди
SKU: 13462 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 103 kg
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×