PEDA Dabra 50

$1.160,57

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 50cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 2.2 kW/3ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/гуртни
Тежина : 83kg
Резервоар : 5 литри
Менувач : Автоматски-CVT
Гуми : 3.50-10 , 3.50-10
Стартување : алансер/курбла
Боја : Сива/Бела

Clear
Спореди
SKU: 13449 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 83 kg
Боја

Gray, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×