PEDA ATV 200

$2.329,64

Се продава од: Martin Serafimov

Зафатнина : 177cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 6.7 kW
Ладење : воздушно
Кочници : диск/диск
Тежина : 196kg
Резервоар : 6 литри
Менувач : Автоматски-CVT
Гуми : 100/80-10, 100/80-10
Стартување : алансер
Боја : Бела/Црна

Clear
Спореди
SKU: 13526 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

Главно мени

×