PEDA Тек 250

1.717,72 

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 124cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 7.2 kW/9.8ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/диск
Тежина : 144kg
Резервоар : 13,5 литри
Менувач : 6 брзини
Гуми : 110/90-17, 130/80-17
Стартување : алансер
Боја : Бела/Сива

Clear
Спореди
SKU: 13522 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×