Side by side NRS9182VB

1.119,84 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Енергетска класа: A++

Димензии (ШxВxД): 90,8 × 179,3 × 67,9 cm

Боја: Црна

Боја на апаратот: Црна

Отвoрање на врата: Ладилник десно/замрзнувач лево отворање на вратата

Ногарки: 4

Прилагодливи ногарки: 2

Климатска класа: SN, T

Инвертер мотор

Вкупен бруто/нето капацитет: 610 / 535 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 386 / 368 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 224 / 167 l

Капацитет на замрзнување: 13 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 8 h

Електронско управување (SensoTech)

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Аларм за отворена врата

NoFrost Plus

Кружење на воздухот: MultiFlow ладење во ладилникот

Диспанзер за ладна вода

Ледомат: Автоматска подготовка на мраз, Коцки мраз, Дробен мраз

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Брзо ладење

Штедлива програма (EcoMode)

ЛЕД осветлување

5 стаклени полици

Држач за шишиња

Полици на вратата на ладилникот: 5 полици на вратите

Фиока за зеленчук: 2 фиоки за овошје

Флексибилен сад за јајца

FreshZone фиока

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување

Простор за замрзнување: 2 фиоки

Полици на врата на замрзнувачот: 3

5 стаклени полици

Приклучок за вода: Резервоар

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,94 kWh

Бучност: 42 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 90,8 × 179,3 × 67,9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 98,2 × 187,7 × 78 cm

Нето тежина на апаратот: 108 kg

Бруто тежина на апаратот: 117 kg

Приклучна моќ: 252 W

Код: 733128

EAN Код: 3838782172779

Спореди
SKU: 9727 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 117 kg
Димензии 67.9 × 179.3 cm

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×