Side by side NRS9181VXB

2.222,00 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 90,8 × 179,3 × 72,4 cm

Боја: Инокс

Отвoрање на врата: Ладилник десно/замрзнувач лево отворање на вратата

Ногарки: 4

Прилагодливи ногарки: 2

Климатска класа: SN, N, ST, T

Инвертер мотор

Вкупен бруто/нето капацитет: 605 / 532 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 381 / 365 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 224 / 167 l

Капацитет на замрзнување: 12 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 8 h

Електронско управување (SensoTech)

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Аларм за отворена врата

NoFrost Plus

Кружење на воздухот: MultiFlow ладење во ладилникот

Диспанзер за ладна вода

Ледомат: Автоматска подготовка на мраз, Коцки мраз, Дробен мраз

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Брзо ладење

Штедлива програма (EcoMode)

Мини бар

ЛЕД осветлување

5 стаклени полици

Држач за шишиња

Полици на вратата на ладилникот: 5 полици на вратите

Фиока за зеленчук: 2 фиоки за овошје

Флексибилен сад за јајца

FreshZone фиока

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување

Простор за замрзнување: 2 фиоки

Полици на врата на замрзнувачот: 3

5 стаклени полици

Приклучок за вода: Резервоар

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 1,20 kWh

Бучност: 43 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 90,8 × 179,3 × 72,4 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 98,2 × 187,7 × 78 cm

Нето тежина на апаратот: 108 kg

Бруто тежина на апаратот: 119 kg

Приклучна моќ: 252 W

Код: 733126

EAN Код: 3838782172755

Compare

Additional information

Weight119 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu