Kymco Super 8 50cc 2T

$2.157,03

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 49.6cm2
Мотор : 2-тактен
Сила : 2.5 kW/3.4ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/гуртни
Тежина : 112kg
Резервоар : 6 литри
Менувач : Автоматски-CVT
Гуми : 120/70-14, 120/80-14
Стартување : алансер/курбла
Боја : Црвана/Црна/Сина

Clear
Спореди
SKU: 13514 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×