Kymco Agility City 50 F

$1.861,37

Се продава од: MOTOR TRADE

Има залиха

Зафатнина : 49.6cm2
Мотор : 4-тактен
Сила : 2.5 kW/3.4ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/гуртни
Тежина : 103kg
Резервоар : 5 литри
Менувач : Автоматски-CVT
Гуми : 100/80-13, 100/80-13
Димензии 1,935x725x1.130
Стартување : алансер/курбла
Боја : Бела

Спореди
SKU: 13511 Категорија: Ознака:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×