Kymco Agility City 50 2T

$2.150,04

Се продава од: MOTOR TRADE

Зафатнина : 49.6cm2
Мотор : 2-тактен
Сила : 2.8 kW/3.8ks
Ладење : воздушно
Кочници : диск/гуртни
Тежина : 111kg
Резервоар : 6 литри
Менувач : Автоматски-CVT
Гуми : 100/80-16, 100/70-16
Димензии 2.045x740x1.240
Стартување : алансер/курбла
Боја : Црна/Сива

Спореди
SKU: 13512 Категорија:

Спецификација

Тежина Недостапно

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: MOTOR TRADE
  • Vendor: Saso Pilicev
  • Address: Kliment Ohridski br. 77
    Strumica
    Macedonia
    9200
  • No ratings found yet!

Главно мени

×