штрафцигер

$0,95

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: THT21356
Cr-V, тело
Свитка : 5,5 мм
Дијаметар : 5,0 мм
должина : 75мм
Спакувано од поли торба

Спореди
SKU: 9570 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×