Чизми кратки

11,74 лв.

Sold By: WelStore

Код: TSP303L.40
големина: 40
големина: 41
големина: 42
големина: 43
големина: 44
големина: 45
големина: 46

Материјал: 100% нов PVC
висина: 20см
висока отпорност на нафта, киселина, алкална
100% водоотпорени
Сјајно лице
Спакувани во торба

Clear
Compare
SKU: N/A Category: Tag:

Additional information

size

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu