Четка месингана за бормашина

$0,76

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAC34021
50мм
Дијаметар на жица: 0,35мм
Диаметер на шипка: 6,35мм
Спакувано од двојно блистер

Спореди
SKU: 8656 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×