четка за фарбање

$2,09

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: THT846046
Ширина: 4 ”
За боја со мрсна база
Единствена пластична рачка за дизајн
должина на влакна: 57мм
Дебелина: 14мм
Спакувано по етикета

Спореди
SKU: 9546 Категорија: Ознаки: , , ,

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×