Целосно вградна машина за садови GV561D10

761,62 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+++

Максимална температура на влезната вода: 60 °C

Тип на мотор: Инвертер мотор

Индикатор на одбраната програма

On/Off индикатор

Температура на миење: 60, 55, 45, 35 °C

Референтна програма: 3

Автоматскa програмa

Програма SpeedWash

Функција за половично полнење

Автоматско отворање на вратата (TotalDry)

Функција за таблета 3 во 1

Индикатор на одбраната програма

Информациски прикажувач: Индикатор за преостанато време

Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток

Одложен старт 0-24 часа

Број на корпи: 3

Систем на горната корпа: Клик клак систем

Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа

Нивоа на прскање: 5

Распрснувачи: 3

Самочистечки филтер

Горна корпа: Рачка со пластично лого

Долна корпа: Рачка со пластично лого

Горна корпа (дел за прибор): Рачка со пластично лого

Заштита од прелевање: Целосен AquaStop

Сервисна дијагностика

Внатрешност од не’рѓосувачки челик

Потрошувачка на вода: 9,5 l

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,74 kWh

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 2.660 l

Бучност: 45 dB(A)re1pW

Регулирање на висината: 50 mm

Приклучна моќ(V): 230 V

Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 × 55 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,5 × 88,5 × 62 cm

Мерки за вградување: 45 × 82 × 58 cm

Нето тежина на апаратот: 34,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 39,5 kg

Приклучна моќ: 1.760 W

Осигурувач: 10 A

Код: 737468

EAN Код: 3838782459863

Compare

Additional information

Weight40 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu