Цедач на агруми CJ40W

$25,37

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 40 W

Пластика

Мрежест филтер

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Реверзибилно работење (обратно движење)

Број на наставки за цедење: 2

Капак за заштита од прашина

Гумени ногарки за стабилност

Волумен на садот за сок: 1 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Моќност на моторот (max): 40 W

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 21 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg

Приклучна моќ: 40 W

Код: 451769

EAN Код: 3838942997228

Compare

Main Menu