Цедач на агруми CJ100HE

$46,55

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 100 W

Не’рѓосувачки челик

Мрежест филтер

Ефикасен

Лесно чистење

Систем против капење

Вклучување со притискање на копче

Број на наставки за цедење: 2

Простор за сместување на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 100 W

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 28,5 × 21 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 30,8 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg

Приклучна моќ: 100 W

Код: 673738

EAN Код: 3838782069352

Спореди
SKU: 12671 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 2.4 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×