Хоризонтален замрзнувач FH211AW

$284,81

Се продава од: WelStore

Има залиха

Енергетска класа: A+

Климатска класа: SN, N, ST, T

Ногарки: 4

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 194 / 194 l

Капацитет на замрзнување: 4,5 kg

Издржливост при прекин на електрична енергија: 32 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Заштита од замрзнување (FreezeProtect -15°C)

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување

Простор за замрзнување: 2 корпи

Заклучување на вратата

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,60 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 89,1 × 84,2 × 55,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 92 × 88,8 × 57,5 cm

Нето тежина на апаратот: 31 kg

Бруто тежина на апаратот: 35 kg

Приклучна моќ: 110 W

Код: 733743

EAN Код: 3838782301988

Спореди
SKU: 10106 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 35 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×