Фритеза на топол воздух AF1409DB

$116,85

Се продава од: WelStore

Има залиха

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 32,5 × 33,2 cm

Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 736351

EAN Код: 3838782424984

Спореди
SKU: 13379 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 5.6 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×