Фигаро за коса HC19PR

$28,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360°

Дијаметар: 19 mm

Ладен врв

Едноставно електронско управување

Регулација на температурата: Дигитален

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Приклучна моќ: 42 W

Приклучна моќ(V): 110-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 32,5 × 7,5 × 5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,5 × 3,9 × 3,6 cm

Код: 728103

EAN Код: 3838782026942

Спореди
SKU: 13435 Категорија: Ознаки: ,

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×