Фен за коса HD215PR

32,80 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Дополнителна нега со јонизатор
Копче за ладен воздух
Филтер кој се отстранува
Moжност за закачување
Едноставна механичка контрола
Регулација на брзината: Континуирано
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Куќиште: Пластично
Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба
Приклучна моќ: 2.200 W
Бучност: 74 dB(A)re1pW
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Должина на приклучен кабел: 1,8 m
Димензии (ШxВxД): 22 × 28,5 × 8,5 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,5 × 29 × 9,5 cm
Код: 728093
EAN Код: 3838782026140
Спореди
SKU: 13407 Категорија: Ознаки: ,

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×