Фен за коса HD122B

$16,15

Се продава од: Martin Serafimov

Има залиха

Moжност за закачување

На преклоп

Едноставна механичка контрола

Регулација на брзината: 2

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Боја: Црна

Куќиште: Пластично

Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба

Приклучна моќ: 1.200 W

Бучност: 79 dB(A)re1pW

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,5 m

Димензии (ШxВxД): 17 × 23,5 × 7,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 12 × 19,5 × 8,5 cm

Код: 728099

EAN Код: 3838782026195

Спореди
SKU: 13443 Категорија: Ознаки: ,

Главно мени

×