УДАРНА ДУПЧАЛКА 850W

$40,32

Sold By: WelStore

In stock

Код: TG109136

НАПОН: 220V-240V ~ 50-60Hz
MOЌНОСТ: 850 Watt
ВРТЕЖИ: 0-2400rpm
ДИАМЕТАР НА ФУТЕР: 13 mm
ТЕЖИНА: 2.10 kg
ЛЕВО/ДЕСНО ФУНКЦИЈА

Compare

Main Menu