Убодна пила

120,64 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: TS2081356
напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 800W
Вртежи без терет: 800-3100rpm
Капацитет на сечење:
дрво: 135мм
метал: 10мм
Функција на нишало со 4 чекори
Алуминиумска база
Со 5 резервни пили
1 сет четкици
Спакувано со кутија во боја

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu