Тостер WCM702PW

$49,21

Се продава од: WelStore

Има залиха

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Плоча за вафли, Плоча за мафини

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Сигурносно затварање

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 22 × 12 × 26 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 29,4 × 20,1 × 22,7 cm

Нето тежина на апаратот: 2,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,8 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 559642

EAN Код: 3838942120954

Спореди
SKU: 12731 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 2.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×