Тостер T850WE

$34,01

Се продава од: WelStore

Има залиха

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 7

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Вклучување со притискање на копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Портокалова

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Пластични ногарки

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30,7 × 18 × 16,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 19,6 × 16,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 850 W

Код: 685813

EAN Код: 3838782089602

Спореди
SKU: 12747 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×