Тостер T850BK

$35,91

Се продава од: WelStore

Има залиха

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 7

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Вклучување со притискање на копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Црвен индикатор за работа

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Пластични ногарки

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30,7 × 18 × 16,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 19,6 × 16,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 850 W

Код: 498314

EAN Код: 3838942049026

Спореди
SKU: 12743 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×