Тостер T800ORA

$66,31

Се продава од: WelStore

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

High-lift исфрлање на лебчето

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Голема

Вклучување со притискање на копче

Ниво на запеченост

Бела

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна/Бела

Голема

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30 × 20 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 24 × 21 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 673821

EAN Код: 3838782129629 / 3838782129643

Clear
Спореди
SKU: 12714 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×