Тостер T1100CLBK

$66,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

On/Off Копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 29,5 × 22,2 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30,2 × 23,4 × 19,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg

Приклучна моќ: 1.100 W

Код: 732749

EAN Код: 3838782168901

Спореди
SKU: 12703 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.9 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×