Тостер SM703GCG

$38,95

Се продава од: WelStore

Има залиха

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење, Плоча за сендвич, Плоча за вафли

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 23,1 × 9,5 × 23,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 13,2 × 28,8 cm

Нето тежина на апаратот: 2 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 733351

EAN Код: 3838782178450

Спореди
SKU: 12739 Категорија:

Спецификација

Тежина 2.4 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×