Средство за машинско перење 5.5кг

$26,60

Се продава од: WelStore

Има залиха

– Машинско перење на чаши, шоли и чаши
– Ефикасно ги отстранува трагите од кафе и чај
– Содржи избледување на база на хлор

Спореди
SKU: 16577 Категорија:

– Машинско перење на чаши, шоли и чаши
– Ефикасно ги отстранува трагите од кафе и чај
– Содржи избледување на база на хлор

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×