Соковник JC900E

$85,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 900 W

Не’рѓосувачки челик

Филтер од фина мрежа

Можност да се стави цело овошје

Лесно чистење

Автоматско исфрлање на пулпа

Систем против капење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Регулација на брзината

Број на брзини за лесно ракување: 2

Капак за заштита од прашина

Четка за лесно чистење

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Пластична брава

Волумен на садот за пулпа: 1,5 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 900 W

XXL отвор за дозирање

Димензии (ШxВxД): 30 × 40 × 21 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,7 × 41,8 × 22,6 cm

Нето тежина на апаратот: 4 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,9 kg

Приклучна моќ: 900 W

Код: 730001

EAN Код: 3838942074837

Спореди
SKU: 12663 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 4.9 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×