Соковник JC4800VWY

$151,81

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 200 W

Број на вртежи (макс. – мин.): 80 obr/min

Не’рѓосувачки челик

Филтер од фина мрежа

Ефикасен

Лесно чистење

Оn/Off копче

Slow juicer – постепено цедење со сврделот

За овошје, зеленчук и јаткасти плодови

Реверзибилно работење (обратно движење)

Четка за лесно чистење

Волумен на садот за сок: 0,6 l

Волумен на садот за пулпа: 0,6 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 200 W

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 15 × 45,5 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,7 × 44 × 35,6 cm

Нето тежина на апаратот: 4,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg

Приклучна моќ: 200 W

Код: 513145

EAN Код: 3838942067648

Спореди
SKU: 12659 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 5.6 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×