СКАЛПЕР СО КОЧНИЦА НА НОЖОТ

$5,32

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: THT5116118

ШИРИНА: 18mm
ДОЛЖИНА: 158mm
5 НОЖА РЕЗЕРВА

Спореди
SKU: 9466 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×