Сецко SIC500BK

$42,75

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Материјал на ножот: Висококвалитетен нож SUS303

Вклучување со притискање на копче

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Долготраен пластичен сад за мешање

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Ефикасно четиристрано сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Димензии (ШxВxД): 21 × 31 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25 × 35 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,3 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 573799

EAN Код: 3838782005671

Спореди
SKU: 13313 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 2.3 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×