Сецко S500GW

$35,91

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Гумени ногарки за стабилност

Двојно сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 10,2 × 16,5 × 10,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 19 × 10,6 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 663556

EAN Код: 3838782058905

Спореди
SKU: 13317 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.7 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×