сет патент клучеви со рачка

$22,02

Sold By: WelStore

In stock

Код: THT141121
12PCS 1/2 “Комплет патент клучеви
Приклучок за 10 парчиња: 10,11,12,13,14,15,17,19,21,24мм
Рачка за брзо ослободување од 1/2 парчиња 1/2 “45T
наставак за продолжување 1 парчиња 5 ”
50BV30 висококвалитетен CRV челик
Микро готови и хромирани
Спакувано со пластична закачалка

Compare
Category: Tag:

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu