сет од 97 парчиња

269,85 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: THPTCS70971
97 парчиња Алатка за поставување на градите
Граден дел:
Целокупна големина: 520 * 218 * 243мм
Дебелина на кабинетот: 0,8мм
Дебелина на фиоката: 0,6 мм
Со 1 парчиња 506 * 215 * 63мм горна Површина
Со 2 парчиња 449 * 196 * 54мм фиока со алати:
горниот дел вклучува:
Клуч на клучеви од 1 парчиња: 1/2 ”
18Pcs 1/2 “DR Socket: 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm
1Д парчиња 1/2 “Универзален спој
Лента за продолжување од 1 парчиња: 1/2 “Др. X 125мм
1Pcs 1/2 “* Лизгачки линиски лента од 250мм
Приклучок на свеќичката од 2 парчиња: 1/2 “Др 16мм и 21мм
Клуч на клуч од 1 парче: 1/4 ”
13Pcs 1/4 “сокет 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14
1 ЕЕЗ 1/4 “Универзален спој
Лента за продолжување од 1 парчиња: 1/4 “Др. X 100мм
Рачка на вртење 1 парчиња: 1/4 “x150mm
Носител на парчиња одвртувачи на шрафцигер од 1 парчиња
Битови на 20Pcs: Hex: 3-4-5-6mm Star: T10-T15-T20-T30 SL: 3-4-5-6mm, PH0-PH1-PH2-PH3, PZ0-PZ1-PZ2-PZ3.
9Pcs клуч за клучеви со хексадецимален клуч: 1,5-2-2.5-3-4-5-6-8-10

Фиока 1
Вклучени:
Шрафцигер 7Pcs: SL3 * 75, SL5.5 * 100, SL6.5 * 100, SL8 * 150, PH0 * 75, PH1 * 100, PH2 * 150
11Pcs Комбиниран распон: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-17

Фиока 2
Вклучени:
Клешти за пумпа за вода 1Pcs 10 ”
Клешти за комбинација од 1 парчиња 6 ”
1 парчиња 6 “Клешти со долг нос
1Pcs 6 “Дијагонални клешти за сечење
Нови ножеви 1 парчиња
1Pcs 10 “Нагодлив клуч
Механичка лента од челик 1Pcs 3Mx16mm
Спакувано во кутија блистер + картонска кутија

Compare
Category: Tag:

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu