Сет бургии

54,40 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TACSD0251
25PCS HSS дупчалки
Големина на битката за дупчење: 1-13мм / 0,5 мм
Исто како и квалитетот на BOSCH
Целосно месен флејта, 135 ° точка за центрирање на самоцентрирање, високо квалитетен челик со голема брзина М2
Спакувано со пластична кутија

Спореди
SKU: 8525 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×