сет бургии за метал

$9,12

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TACSDL51501
15pcs HSS сет бургии
големини:1,2,2.5,3,3.5,4,4.5,5,5.5,6,7,8,9,10,12mm
Packed by double blister

Спореди
SKU: 8539 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×