СЕДИШТЕ BETTER LINEN MONI

190,16 лв.

Sold By: Baby Boss

In stock

СЕДИШТЕ BETTER LINEN MONI

Compare
Category:

СЕДИШТЕ BETTER LINEN MONI
– Погодно за деца од 0 – 25 кг тежина;
– Опремено со удобна навлака и дополнително перниче кое може лесно да се отстрани;
– Безбедносни појаси со 5 точки на отпор и 4 висински подесувања на појасите;
– 4 позиции на спуштање на лежиштето;
– Дополнителен систем за странична заштита.

Seller Information

  • Store Name: Baby Boss
  • Seller: Baby Boss
  • Address: Boris Karapuzov br.11
    Gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu