СЕДИШТЕ ARES GREEN MONI

$68,64

Sold By: Baby Boss

In stock

СЕДИШТЕ ARES GREEN MONI

Compare
Category:

СЕДИШТЕ ARES GREEN MONI
Столчето е погодно за деца од 9-36кг.
Се монтира во насока на движењето на колата.
Содржи дополнителна мека подлога која лесно се вади.
5 точки на поврзување со каиш, поставување во три позиции.
Делот кај главата може да се регулира во 3 степени.
Кога се користи за 3-та група, наслонот може да се одстрани и да се користи само делот за седење.
3.40кг
47.5*43*65см
100*43*65см

Seller Information

  • Store Name: Baby Boss
  • Seller: Margarita Jovanova
  • Address: Boris Karapuzov br.11
    Gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu