Самостоен комбиниран фрижидер RF4141PW4

$237,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

5 Години Гаранција

Технички карактеристики
Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm

Врата: Емајлиран челик

Боја: Бела боја

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Ногарки: 2

Прилагодливи ногарки: 2

Климатска класа: N, ST

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 166 / 164 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 41 / 41 l

Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 24 h

Механичко управување

ЛЕД осветлување

3 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач

Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата

Фиока за зеленчук: 1 фиока за зеленчук

Флексибилен сад за јајца

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,60 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 148,5 × 56,7 cm

Нето тежина на апаратот: 39 kg

Бруто тежина на апаратот: 42,5 kg

Приклучна моќ: 74 W

Код: 20001336

EAN Код: 3838782407666

Спореди
SKU: 8711 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 42.5 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×