Садови за готвење CWWA01HC

$50,15

Sold By: WelStore

In stock

CWWA01HC

Тип: Самостојна

Вок тава

Линија: CHEF’S COLLECTION

Број на садови во комплет: 1

Готвење со помалку масло

Димензии на садот: ᴓ30 cm

Површина која спречува лепење на храната

Надворешна површина: 18-10 не’рѓосувачки челик

Безбедно за миење во машина за садови

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,9 × 10,1 × 49,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Код: 575299

EAN Код: 3838782013096

Compare

Main Menu