Садови за готвење CWSA08HC

140,64 

Се продава од: WelStore

Има залиха

CWSA08HC

Тип: Сет садови за готвење

Длабоко тенџере

Плитко тенџере

Тава за пржење

Тава за сос

Инокс капак

Линија: CHEF´S COLLECTION

Број на капаци: 3

Број на садови во комплет: 5

За употреба во рерна

Димензии на садот: ᴓ 24х7 cm

Димензии на садот: ᴓ 24х12 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х4,5 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х10 cm

Надворешна површина: 18-10 не’рѓосувачки челик

Материјал на капакот: Нерѓосувачки челик

Безбедно за миење во машина за садови

Димензии (ШxВxД): 49 × 33 × 17,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 51,9 × 34,1 × 18,7 cm

Нето тежина на апаратот: 7,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 9,3 kg

Код: 575110

EAN Код: 3838782013515

Спореди
SKU: 13387 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 9.3 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×