Садови за готвење CW09ES

$151,05

Се продава од: WelStore

Има залиха

CW09ES

Тип: Сет садови за готвење

Длабоко тенџере

Плитко тенџере

Тава за сос

Стаклен капак

Линија: ETERNAL

Број на капаци: 4

Број на садови во комплет: 5

Рачки отпорни на топлина

Отпорност на гребаници

За употреба во рерна

Димензии на садот: ᴓ 24х12 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х8 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х12 cm

Димензии на садот: ᴓ 16х8 cm

Надворешна површина: 18-10 не’рѓосувачки челик

Материјал на капакот: Стакло

Безбедно за миење во машина за садови

Дно кое заштедува електрична енергија

Димензии (ШxВxД): 49 × 33 × 17,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 26,5 × 22,5 cm

Нето тежина на апаратот: 7,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 9,3 kg

Код: 736595

EAN Код: 3838782432712

Спореди
SKU: 13391 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 9.3 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×