Резач R706A

$100,11

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 180 W

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Автоматска ротација

Тацна за сервирање

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Алуминиум

Резач: Soligen

Дебелина на сечилото: 1-15 mm

Дијаметар на сечилото: 17 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 180 W

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 35 × 28,5 × 24,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40 × 29 × 29,5 cm

Нето тежина на апаратот: 4,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg

Приклучна моќ: 180 W

Код: 377480

EAN Код: 3838942786877

Compare

Main Menu